Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se stát plnohodnotným členem gildy?

Pro přijetí do naší gildy stačí udělat pár jednoduchých věcí. Máme tři zkušební hodnosti, kde během určité dané doby musíte něco udělat. Naším členem se můžete stát nejdříve za 21 dní a to samozřejmě při splnění požadavků.

Teď něco o adeptech na vstup do gildy:
- nejsou plnohodnotní členové gildy
- nesplnění podmínek pro povýšení ve zkušební době = kick
- 7 dní neaktivity bez omluvenky = kick
- nemají přístup do gildovní banky

Každý u nás začíná hodností Nováček.
Úkol nováčka je jednoduchý, zaregistrovat se na fóru a zařídit si zpřístupnění gildovní sekce (stačí si přečíst pravidla fóra). Na to má neuvěřitelně dlouhou dobu 7 dní.


Rekrut již prošel krutým inteligenčním testem a čeká ho další složitá povinnost. Musí si obstarat addony KTM a Group Calendar, které si může stáhnout prostřednictvím odkazů na našich stránkách. Rekrut by se měl připojit na speciální kanál (podrobnosti na fóru). Otázka 5ti minut, ale opět na to je neuvěřitelných 7 dní.

Po řádném splnění všech povinností tu máme Adepta. Ten už prokázal, že se dokáže zaregistrovat na fórum a stáhnout addony. Teď musí prokázat že chce opravdu v gildě být tím, že bude gildě pomáhat. Jak - to už je na adeptovi. V průběhu tohoto období bude po adeptovi vyžadována také znalost gildovních pravidel. Na konci zkušební doby adepta čeká zkouška, nikterak složitá, ale ani jednoduchá.

Zkušební doba u jednotlivých hodností je tu hlavně z toho důvodu, abychom zjistili, jestli se do naše kolektivu hodíte, jak se chováte, jestli je na vás poleh a jste schopni akceptovat pravidla naší gildy.